„E Ink” elektroniskās tintes tehnoloģija

„E Ink” elektroniskās tintes tehnoloģija ir alternatīva parastajām drukātajām grāmatām, kas sniedz lasītmīļiem vēl lielāku brīvību. Efektīvs enerģijas patēriņš, ērta lietošana saules gaismā un nekaitīgums acīm — visas šīs iezīmes garantē ērtāko lasīšanas pieredzi neatkarīgi no laika un vietas.

Līdzīgs papīram

„E Ink” ekrāni optisko īpašību ziņā ir maksimāli līdzīgi drukātas grāmatas lapai. „E Ink” ierīcē var lasīt stundām ilgi bez jebkādas negatīvas ietekmes, gluži kā drukātu grāmatu.

Pocketbook-Paper-like


Nekaitē acīm

Atšķirībā no viedtālruņiem un planšetdatoriem, lasīšana no „E Ink” ekrāna nekaitē acīm. PocketBook lietošana līdzinās parastas grāmatas lasīšanai — acis nenogurst, pateicoties ekrāna atstarojošajām īpašībām.

Pocketbook-Safe-for-eyes


1 uzlāde — 1 mēnesis

E-grāmatu lasītāja zemais enerģijas patēriņš nozīmē, ka tas ir jālādē tikai aptuveni reizi mēnesī. Tas ir saistīts ar „E Ink” ekrānu, jo tam nav nepieciešams nepārtraukts barošanas avots, lai pēc attēla parādīšanas saglabātu to ekrānā.

Pocketbook-1-charge-1-month


Nav saules gaismas atspīduma

Atšķirībā no ierīcēm ar LCD displejiem, kas saulē kļūst nelietojami, no atstarojošā „E Ink” ekrāna saules gaismā lasīt ir vēl vieglāk.

Pocketbook-No-glares-in-the-sun


Plats lasīšanas leņķis

„E Ink” displeji nodrošina augstāku lasīšanas komfortu, jo maksimālais lasīšanas leņķis ir tāds pats kā parastai papīra lapai.

Pocketbook-Wide-viewing-angleTāpat kā daudzi uzņēmumi, "PocketBook" izmanto sīkdatņu tehnoloģiju jūsu lietotāja pieredzes uzlabošanai analītikas un mārketinga nolūkos, lai parādītu Jums atbilstošu piedāvājumu, kas vislabāk atbilst jūsu interesēm šīs vietnes un trešo pušu vietņu apmeklējuma laikā. "PocketBook" ievēro jūsu privātuma tiesības, tāpēc mēs lūdzam jūs veltīt īsu brīdi, lai gūtu labumu no Pārvaldīt sīkdatņu preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka obligāti nepieciešamās sīkdatnes vienmēr ir iespējotas. Ja jūs apmierina visu sīkdatņu failu izmantošana, tad vienkārši noklikšķiniet uz Ok šajā uznirstošajā formā. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu tehnoloģiju, tās priekšrocībām un to, kā "PocketBook" to izmantot, lūdzu, apmeklējiet mūsu Sīkdatņu paziņojumu.

Aa HD