image

Lasītāju izstrādāta lietotne lasītājiem

Par PocketBook

Vislabākā lasīšanas pieredze visur un jebkurā laikā

2007. gadā dibinātais uzņēmums PocketBook, kura galvenais birojs atrodas Lugāno, Šveicē, ir viens no lielākajiem globālajiem e-lasītāju ražotājiem uz E Ink tehnoloģijas bāzes, un tas pārdod savus produktus vairāk nekā 35 pasaules valstīs. Augstas kvalitātes aparatūra, ergonomisks produktu dizains un unikāli programmatūras risinājumi garantē lietotājiem patīkamu lasīšanu visur un jebkurā laikā.

Mūsu vērtības

01

Brīvība. Mūsu produkti un pakalpojumi lietotājiem nodrošina pilnīgu brīvību it visur.

02

Praktiskums. PocketBook ir vienmēr tuvumā esošs uzticams sabiedrotais visās situācijās.

03

Cilvēks. PocketBook iedvesma ir cilvēki, kuru unikālie stāsti padara mūs par to, kas esam.

image

Lasiet ar komfortu

Paturot prātā ideju par pilnīgas brīvības nodrošināšanu, piedāvājam visas modernās mākoņlasīšanas iespējas. Jūs varat ērti lasīt visur, jebkurā vietā, jebkurā ierīcē.

image

Ar fokusu uz personību

Mēs radām e-lasītājus ar lielu cieņu un rūpēm par ikvienu lietotāju. Mūsu ierīcēm ir acis saudzējoši ekrāni, interfeiss 35 valodās un plašas iespējas izmantot personiskos iestatījumus.

image

Centieni sniegt vairāk

Mēs esam iecerējuši piedāvāt vēl vairāk vērtību. Augstvērtīgas funkcijas, dažādu krāsu produktus, atšķirīga izmēra ekrānus. Brīva iespēja izvēlēties. Jūs vienmēr esat modē.

Instalējiet lietotni PocketBook Reader
image

„E Ink” tehnoloģija

„E Ink” elektroniskās tintes tehnoloģija ir alternatīva parastajām drukātajām grāmatām, kas sniedz lasītmīļiem vēl lielāku brīvību.

About E ink
image

Mums patīk tas, ko darām

Mūsu komanda

Aa HD