Video: PocketBook un E Ink par krāsu ePaper un jauno 7,8 collu InkPad Color

2021. gada 19. februāris

Noskatieties mūsu jauno video, kurā PocketBook un E Ink atbild uz jautājumiem par krāsu ePaper un jauno un ilgi gaidīto krāsu e-lasītāju ar 7,8 collu E Ink Kaleido™ Plus (E Ink new Kaleido™) ekrānu.

PocketBook InkPad Color ir vēl viens liels solis krāsu e-lasīšanas attīstībā. Krāsaino PocketBook ierīču vēsture aizsākās 2013. gadā, kad tika ieviests unikālais PocketBook Color Lux ar E Ink Triton™ ekrānu. 7 gadus vēlāk, 2020. gadā, PocketBook pirmais Eiropā izlaida 6 collu e-lasītāju PocketBook Color ar E Ink Kaleido™ ekrānu. Panākumu iedvesmots 2021. gada sākumā PocketBook prezentēja InkPad Color - pirmo krāsu e-lasītāju ar lielu 7,8 collu ekrānu, kura pamatā ir atjauninātā E Ink Kaleido™ Plus (E Ink new Kaleido™) tehnoloģija.

Uzņēmumu pārstāvji PocketBook un E Ink kopīgajā video dalās ar jaunā produkta noslēpumiem, runā par krāsainu E Ink ekrānu izstrādi un atbild uz jautājumiem, ko uzdod labi pazīstamais e-lasīšanas blogs (emuārs) “Good e-Reader”.

Atpakaļ

Tāpat kā daudzi uzņēmumi, "PocketBook" izmanto sīkdatņu tehnoloģiju jūsu lietotāja pieredzes uzlabošanai analītikas un mārketinga nolūkos, lai parādītu Jums atbilstošu piedāvājumu, kas vislabāk atbilst jūsu interesēm šīs vietnes un trešo pušu vietņu apmeklējuma laikā. "PocketBook" ievēro jūsu privātuma tiesības, tāpēc mēs lūdzam jūs veltīt īsu brīdi, lai gūtu labumu no Pārvaldīt sīkdatņu preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka obligāti nepieciešamās sīkdatnes vienmēr ir iespējotas. Ja jūs apmierina visu sīkdatņu failu izmantošana, tad vienkārši noklikšķiniet uz Ok šajā uznirstošajā formā. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu tehnoloģiju, tās priekšrocībām un to, kā "PocketBook" to izmantot, lūdzu, apmeklējiet mūsu Sīkdatņu paziņojumu.

Aa HD