PocketBook Era ir Computer Bild veiktā lielā e-lasītāju testa uzvarētājs

2022. gada 2. novembris

Autoritatīvais vācu žurnāls Computer Bild atzina PocketBook Era par vienu no diviem liela mēroga e-lasītāju testa uzvarētājiem. Tas ir vēl viens apbalvojums vienam no 2022. gada labākajiem e-lasītājiem!

Šoreiz lielākā vācu valodā iznākošā tehnoloģiju žurnāla testā piedalījās trīs populārākie e-lasītāju ražotāji: PocketBook, Amazon un Tolino. Labāko rezultātu 1,8 punktus un uzvarētāja statusu ieguva uzreiz divi modeļi: PocketBook Era un Kindle Paperwhite. Papildus Era eksperti testēja arī PocketBook Color (2.2. pakāpe) un PocketBook Touch Lux 5 (2.5. pakāpe).

Uzvarējušais e-lasītājs PocketBook Era žurnālistus pārsteidza ar savu daudzpusību, jaunāko E Ink Carta 1200 ekrānu, audio funkciju pieejamību un ātru procesoru.

Tik ietekmīga žurnāla augstais novērtējums un uzvara testos vēlreiz apliecina, ka PocketBook Era apvieno jaunākās tehnoloģijas un sniedz lietotājiem vēl nebijušas iespējas e-lasīšanai. Tāpēc šis ir pārdotākais modelis 2022. gadā.

Atpakaļ

Tāpat kā daudzi uzņēmumi, "PocketBook" izmanto sīkdatņu tehnoloģiju jūsu lietotāja pieredzes uzlabošanai analītikas un mārketinga nolūkos, lai parādītu Jums atbilstošu piedāvājumu, kas vislabāk atbilst jūsu interesēm šīs vietnes un trešo pušu vietņu apmeklējuma laikā. "PocketBook" ievēro jūsu privātuma tiesības, tāpēc mēs lūdzam jūs veltīt īsu brīdi, lai gūtu labumu no Pārvaldīt sīkdatņu preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka obligāti nepieciešamās sīkdatnes vienmēr ir iespējotas. Ja jūs apmierina visu sīkdatņu failu izmantošana, tad vienkārši noklikšķiniet uz Ok šajā uznirstošajā formā. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu tehnoloģiju, tās priekšrocībām un to, kā "PocketBook" to izmantot, lūdzu, apmeklējiet mūsu Sīkdatņu paziņojumu.

Aa HD