Jaunā programmatūras 6.5. versija ir klāt! Jauna programma PDF failiem, «Scroll mode» un vēl daudz kas cits

2021. gada 28. oktobris

PocketBook ar prieku piedāvā saviem e-lasītājiem nākamo programmatūras atjauninājuma versiju 6.5. Jaunā programmatūra ar moderno Pdfium dzinēju un "Scroll" režīmu padarīs PDF failu lasīšanas procesu daudz ērtāku.Tas arī pievienos foto rāmja lietotni, vienkāršos meklēšanu lietojumprogrammā «Store», uzlabos un optimizēs daudzas citas detaļas un funkcijas.

Programmatūra 6.5 jau ir pieejama PocketBook InkPad 3 un InkPad 3 Pro, taču tuvākajā laikā to varēs lejupielādēt arī citos populāros e-lasītāju modeļos.

Lielākie atjauninājumi, kas būs pieejami ar programmatūras versiju 6.5:

 • Jauns ātrāks dzinējs (Quic, kas darbojas, balsototies uz Pdfium) atbalsta jaunāko PDF grāmatu formatējumu darbam ar PDF failiem. Vienkāršiem vārdiem sakot, PDF dokumentu lapas atvērsies vēl ātrāk, un lasīšanas process kļūs vēl ērtāks.
 • Jauns "Scroll" režīms failiem ar fiksētu izkārtojumu (PDF, DjVu). Šis režīms ļauj "salīmēt kopā" dokumentu lapas, radot nepārtrauktas ritināšanas efektu. Tas padara faila lasīšanu un darbu ar to daudz ērtāku.
 • Automātiskie vārdu pabeigšanas ieteikumi, meklējot lietotnē «Book Store», ievērojami vienkāršos jaunu grāmatu atlases un iegādes procesu.
 • Izpētiet jauno lietotni "Photo Frame" fotoattēlu skatīšanai slaidrādē. Attēlam var pievienot arī uzņemšanas laiku un datumu.

Citi svarīgi jauninājumi:

 • E-lasītāja veiktspējas uzlabojumi;
 • PDF un DjVu failu ritināšanas ātruma palielināšana;
 • Lapu pāršķiršana ar "vilkšanas" žestu ir kļuvusi vēl ērtāka;
 • Book Info izvēlne atveras ātrāk;
 • Precīzāka grāmatu šķirošana pēc nosaukuma, faila nosaukuma un sērijām, ja to metadatos ir skaitļi (numeroloģiskā secība, nevis leksikogrāfiskā secība);
 • Grāmatas meklēšana bibliotēkā tagad darbojas automātiski jau rakstīšanas laikā;
 • Jaunā ikona “Sync” tiek pievienota mapei “Send To”. Tas ļauj ātri izveidot savienojumu ar pakalpojumu Send-to-PocketBook tieši no bibliotēkas lietotnes;
 • Pārlūka lietotnei ir pilnekrāna režīms.

Jaunā programmatūras versija 6.5 nodrošina jūsu PocketBook daudzus noderīgus uzlabojumus, tāpēc noteikti lejupielādējiet to un izbaudiet visus lieliskos jauninājumus, kas padarīs jūsu e-lasīšanu vēl ērtāku.

Atpakaļ

Tāpat kā daudzi uzņēmumi, "PocketBook" izmanto sīkdatņu tehnoloģiju jūsu lietotāja pieredzes uzlabošanai analītikas un mārketinga nolūkos, lai parādītu Jums atbilstošu piedāvājumu, kas vislabāk atbilst jūsu interesēm šīs vietnes un trešo pušu vietņu apmeklējuma laikā. "PocketBook" ievēro jūsu privātuma tiesības, tāpēc mēs lūdzam jūs veltīt īsu brīdi, lai gūtu labumu no Pārvaldīt sīkdatņu preferences. Lūdzu, ņemiet vērā, ka obligāti nepieciešamās sīkdatnes vienmēr ir iespējotas. Ja jūs apmierina visu sīkdatņu failu izmantošana, tad vienkārši noklikšķiniet uz Ok šajā uznirstošajā formā. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu tehnoloģiju, tās priekšrocībām un to, kā "PocketBook" to izmantot, lūdzu, apmeklējiet mūsu Sīkdatņu paziņojumu.

Aa HD